Cedrové sudové sauny

V roce 2014 jsme vyrobili náš první koupací sud. Vyzkoušeli jsme k výrobě hned několik všeobecně doporučovaných materiálů, ale žádný úplně nesplňoval naše představy, až jednou jsme postalili koupací sud z červeného cedru. Od cedrových koupacích sudů jsme plynule přešly k velkým sudovým saunám. Sudové sauny jsou naší vlajkovou lodí a láskou na celý život. Sudové sauny vyrábíme téměř jen z červeného kanadského cedru (Wesrtern Red Cedar, Thuja Plicata). 

 

Cedrové sudové sauny

Červený kanadský cedr

U sudových saun používáme výhradně červený kanadský cedr, protože díky použitému materiálu získá zákazník krásnou saunu s nesrovnatelně delší životností. Výrazná, kořenitá vůně červeného cedru a jeho různé barevné odstíny od červené po zlatou dávají našim saunám jedinečnost, kterou si každý ihned zamiluje. Sauny z cedrového dřeva poskytují také terapeutický a aromaterapeutický zážitek. Cedr vám pomůže rychle se zbavit únavy a obnovit vaši duševní energii, protože při zahřívání cedru se uvolňují blahodárné éterické oleje. Když budete v blízkosti takového dřeva relaxovat, naplníte své tělo energií na dlouhou dobu a pomůžete posílit imunitní systém.  

 

 

Výroba saun na zakázku

Výroba saun na zakázku

Tyto luxusní sauny vyrábíme přímo na zakázku. Téměř vždy stavíme sudovou saunu přímo na místě realizace. Díky tomu odpadají problémy s komplikovanými přesuny sauny pomocí jeřábů. Saunu dokážeme postavit i na velmi špatně přístupných místech. Stavba sauny trvá většinou jeden den. Vždy dbáme na přesnost a kvalitu materiálu. 

 

 

Červený kanadský cedr
Cedrové sudové sauny

 

 

Výbava saun

Výbava saun

Sudové sauny stavíme s kamny na tuhá paliva i s elektrickými kamny. Do sudových sun lze zabudovat různá okna. Může se jednat o prosklená dna sauny, nebo speciální ohýbaná skla, zabudovaná do bočních stěn. K sunám lze dodat dřevěné střechy, nebo střechy z plachtoviny.

 

Kvalita a přesnost

Kvalita a přesnost

Námi vyrobené sudové sauny jsou dělané s největší přesnost0í, jsou voděodolné, ale nejsou vodotěsné. Cedr je materiál, kterému tato skutečnost nevadí, je to dřevina, která má vodu ráda.

Na naše sauny nedáváme asfaltové střechy, díky preciznímu zpracování je naše sudové sauny nepotřebují. Vynikne tak lépe krása dřeva.

 

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby nebo se chcete jenom zeptat? Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Zavolejte nám nebo napište.

Fotogalerie